.Gdyby Harry mógł śpiewać jak jakaś gwiazda to wybrałby Chris'a Martin'a.
2.Harry: Chciałbym mieć dziewczynę, którą mógłbym przytulać w nocy zamiast mojej poduszki.
3.Kto jest najlepszym członkiem 1D? Zayn: Wszyscy. Niall : Tak, wszyscy. Liam:Jesteśmy braćmi. Louis : Harry. Harry: Louis. Louis : LOL.
4.Harry: Publiczność w Dublinie zawsze jest szalona. Louis: Podobnie jak Niall!
5.Dziewczyny kochają twoje loki, Harry, jak pachną? Zayn : Popcornem. Louis : Drewnem.
6.Harry zajął drugie miejsce w rankingu "Najmniej lubiane fryzury"
7.Liam: "Harry lubi kraść moje jedzenie" Niall: "OMG tak! On jest najbardziej wkurzającą osoba na świecie!" Harry: "Dzięki Niall."
8."Jestem za związkami ze starszymi kobietami" ~ Harry Styles.
9.Louis śpiewa Harry'emu Brytyjski Hymn żeby go obudzić.
10.Bokserki czy slipki? Harry : Żadne
11.Harry najczęściej zdejmuje ubrania, kiedy chce zwrócić na siebie uwagę dziewczyn." - Zayn.
12.Harry potajemnie wie, jak robić na drutach
13.Interviewer: Jaka była najgłupsza rzecz jaką zrobiła fanka?
Harry : Jedna fanka przykleiła nam podpaskę do okna, bo chciała, żebyśmy ją zauważyli, i chyba jej się to udało,
bo ciągle o niej mówimy.
14.Louis i Harry spotkali się pierwszy raz w toalecie.
15.Harry ukradł kiedyś kartę kredytową Nialla i wydał 8, 000 funtów.
16.Harry boi się rollercoasterów.
17.Harry mówi, że jego włosy są dwubiegunowe. Jednego dnia są kręcone, drugiego proste.
18.Harry chce dziewczynę która będzie kochała jego, a nie Harry'ego Styles'a z One Direction.
MACIE TU FAKTY ! ; dd
wtorek, 3 kwietnia 2012
niedziela, 1 kwietnia 2012
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !
Nie wieeeeeeeeeeeeerze. !
FAVOURITE UK NEWCOMER i UK NewComer - takie nagrody zdobyli nasi przystojniacy z One Direction na Kids Choice Awards ; 33 !
jaram się jak pojebana *_*
najpierw Brits , teraz to. ! Chłopaki jestem z Was tak cholernie dumna ! :)
Nie jesteście sobie w stanie tego wyobrazić.
Oczywiście nie ma bata robię PARTY HARD. ALL DAY ALL NIGHT itd. :D
One Direction jesteście zaproszeni ! Nie przyjmuję wymówek ^^
hahahhaha ; P
Nie wieeeeeeeeeeeeerze. !
FAVOURITE UK NEWCOMER i UK NewComer - takie nagrody zdobyli nasi przystojniacy z One Direction na Kids Choice Awards ; 33 !
jaram się jak pojebana *_*
najpierw Brits , teraz to. ! Chłopaki jestem z Was tak cholernie dumna ! :)
Nie jesteście sobie w stanie tego wyobrazić.
Oczywiście nie ma bata robię PARTY HARD. ALL DAY ALL NIGHT itd. :D
One Direction jesteście zaproszeni ! Nie przyjmuję wymówek ^^
hahahhaha ; P
sobota, 31 marca 2012
O zespole + Bromance .
One Direction to brytyjsko-irlandzka grupa wokalna w skład której wchodzą: Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles oraz Louis Tomlinson. Młodzieńcy szturmem zdobyli serca widzów siódmej, brytyjskiej edycji programu X-Factor, gdzie dostali się do ścisłego finału. Zajęcie trzeciej pozycji w programie nie powstrzymało chłopaków od zdobycia szczytu brytyjskiej listy najchętniej kupowanych singli i płyt UK Top40.Wszystkie bromance :
Liam Payne + Harry Styles = Lirry Stayne ♥
Zayn Malik + Liam Payne = Ziam Mayne ♥
Liam Payne + Louis Tomlinson = Lilo Paynlinson ♥
Niall Horan + Liam Payne = Niam Horayne ♥
Zayn Malik + Harry Styles = Zarry Stalik ♥
Louis Tomlinson + Harry Styles = Larry Stylinson ♥
Niall Horan + Harry Styles = Narry Storan ♥
Zayn Malik + Louis Tomlinson = Zouis Malinson ♥
Zayn Malik + Niall Horan = Ziall Horalik ♥
Niall Horan + Louis Tomlinson = Nouis Holinson ♥
; dd
A WŁAAAAŚNIE ! Dzisiaj albo raczej jutro już jest gala KCA ♥.♥ ( Kid's Choice Awards) .
Nie macie jeszcze linka ? Ależ prosze : http://www.stream2watch.me/live-tv/nickelodeon-live-stream
Możecie ją oglądać o 5.00 czasu PL. Jeżeli nie wstaniecie na tą godzinę jest 3 kwietnia na kanale Nickelodeon o 18. Miłego oglądaniaa :) !
Wstęp.
No to witaaaaaaaaaaajcie. <3
Na wstępie powiem że prowadzę bloga z historyjką o One Direction , ale ten będzie zupełnie inny.
Znajdą się tutaj różne ciekawostki o chłopakach oraz ich zdjęcia czy jakieś filmiki.
________________________________________________________
No to ten. Wiecie mniej więcej jak będzie wyglądał blog.
Teraz troszkę o mnie.
Nazywam się Kinga . Urodziłam się 1996 roku w Kielcach. (Nadal tu mieszkam jak coś. XD)
Kocham zespół One Direction oraz wiadomo jego członków..
Słucham także innych zespołów , wokalistów , wokalistek. Po gatunkach : Pop , Rap , Reggae , Rn'b , Rock oraz trochę Metalu ( różne odmiany rocka i metalu ) .
Żeby nie było co do muzyki jestem tolerancyjna. Każdy ma prawo słuchać tego czego lubi. :)
No oprócz tego uwielbiam się wygłupiać , śmiać oraz jeeeeeeść. Jestem takim małym głodomorkiem :D Lubię także śpiewac , ale no niezbyt umiem X.X
Jak chcesz wiedzieć coś więcej to znajdziesz mnie tutaj :
Mój facebook : http://www.facebook.com/profile.php?id=100003403513036
Moje GG : 35286789.
Mój twitter : https://twitter.com/#!/carrots_cats_1D
Moje youtube : http://www.youtube.com/user/stylesowa21?feature=mhee
Tumbrla niby posiadam niby nie. Na razie go nie ogarniam. I rzadko wchodzę.
A tu jest mój drugi blog : http://lifedreamsloveandstuff.blogspot.com/
Aaaaa i jeszcze jedno. No wiadomo kocham wszystkich chłopaków z One Direction , alee mam bzika na punkcie Harrego i Louisa. No wiecie Larrry Stylinson Forever *__*
Na wstępie powiem że prowadzę bloga z historyjką o One Direction , ale ten będzie zupełnie inny.
Znajdą się tutaj różne ciekawostki o chłopakach oraz ich zdjęcia czy jakieś filmiki.
________________________________________________________
No to ten. Wiecie mniej więcej jak będzie wyglądał blog.
Teraz troszkę o mnie.
Nazywam się Kinga . Urodziłam się 1996 roku w Kielcach. (Nadal tu mieszkam jak coś. XD)
Kocham zespół One Direction oraz wiadomo jego członków..
Słucham także innych zespołów , wokalistów , wokalistek. Po gatunkach : Pop , Rap , Reggae , Rn'b , Rock oraz trochę Metalu ( różne odmiany rocka i metalu ) .
Żeby nie było co do muzyki jestem tolerancyjna. Każdy ma prawo słuchać tego czego lubi. :)
No oprócz tego uwielbiam się wygłupiać , śmiać oraz jeeeeeeść. Jestem takim małym głodomorkiem :D Lubię także śpiewac , ale no niezbyt umiem X.X
Jak chcesz wiedzieć coś więcej to znajdziesz mnie tutaj :
Mój facebook : http://www.facebook.com/profile.php?id=100003403513036
Moje GG : 35286789.
Mój twitter : https://twitter.com/#!/carrots_cats_1D
Moje youtube : http://www.youtube.com/user/stylesowa21?feature=mhee
Tumbrla niby posiadam niby nie. Na razie go nie ogarniam. I rzadko wchodzę.
A tu jest mój drugi blog : http://lifedreamsloveandstuff.blogspot.com/
Aaaaa i jeszcze jedno. No wiadomo kocham wszystkich chłopaków z One Direction , alee mam bzika na punkcie Harrego i Louisa. No wiecie Larrry Stylinson Forever *__*
Subskrybuj:
Posty (Atom)